Destek Hattı:

0553 237 93 43

HİZMET DETAY

Havalandırma Kanalı

Havalandırma Kanalı

Havalandırma kanalı, istenmeyen kötü havanın dışarıya verilmesi için ve dışarıdaki havanın iç mekana salınımı için yapılmış bir çeşit yollardır.

Havalandırma kanalı imalatı kare, dikdörtgen, yuvarlak ve spiral şeklinde yapılmaktadır. Hava kanalının sisteme entegresi için belirli ekipmanlar germektedir.

Bunlar metal rulo kelepçe, konektör, smoke, basp, plastik kelepçe, kanal contası, klape gibi elemanlardan oluşmaktadır.

Hava kanalı bağlantı elemanları flanş profilleri, köşe elemanları, klemensler, eva conta, cam elyaf conta, silikonize mastik, silikon gibi yapıştırıcılar kullanılır. Hava kanalı contası dış ortam ile bağlantıyı dış etmenlerden önlemek için sızdırmazlık alanında kullanılırlar.   Hava kanal cetvelinde havanın debisi ve havanın hızı gibi özellikler gösterilebilir. Hava kanalı askı aralıkları genellikle 2,5-3 m olarak uygulanır.

Havalandırma kanalı için Adana, İstanbul, Ankara ve Bursa tüm illerde firmalarla aramızda fiyat farrkı vardır.En uygun fiyat teklifi için arayınız. Havalandırma kanalı bacaları belirli periyotlarda profesyonel ekipler tarafından temizlenebilir.

Havalandırma kanalı davlumbaz koku ve dumanları iç mekâna dağılmadan toplayan debiye göre ölçüm kazandırılmış sistemlerdir.
Havalandırma kanalı ev tipi nem, koku gibi istenmeyen havaların ortadan kaldırılması için konfor amaçlı kurulan havalandırma kanallarıdır. Hava kanalları 3 çeşittir. Galvaniz, poliüretan ve flanşlı izocamdır.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.